KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Lázeňské a relaxační centrum Rašínova v centru Brna.
V centru Brna objevíte všechno, co potřebujete ke kvalitnímu odpočinku. Bazén, wellness i posilovnu
Lázeňské a relaxační centrum Rašínova v centru Brna.  
Autor / zdroj foto: Lázeňské a relaxační centrum Rašínova

Lázeňské a relaxační centrum Rašínova / Brno-střed

Uděláte-li necelých dvě stě kroků z brněnského náměstí Svobody směrem k náměstí Moravskému, nemůžete minout Lázeňské a relaxační centrum Rašínova. Ta najdete v historické budově lázní v Rašínově ulici. V samotném centru města tak objevíte vše, co potřebujete ke kvalitnímu odpočinku - bazén, wellness, občerstvení, posilovnu a také solárium.

Krytý bazén  27,5°C
Známý oválný bazén měří na délku 18 metrů a na šířku 7 metrů. Je hluboký až 2,20 metru, ale u vstupu má hloubku pouhých 0,60 metru. Bazén není rozdělen do drah, a je tak ideálním místem k tomu, abyste své děti naučili plavat, nebo se věnovali relaxačnímu plavání, ať už jste jakéhokoliv věku.

Vířivka  36°C
Ve vířivé lázni s teplotou zhruba 36 stupňů si skvěle odpočinete. Vířivka je spouštěna vždy v pravidelných intervalech, a to dvakrát v hodině na 10 minut.  Pokud je bazén pronajat, není veřejnosti k dispozici ani vířivka.

Wellness
V přízemí vedle bazénu naleznete velmi příjemnou wellness zónu s parní lázní, infra a dvěma finskými saunami. Při ochlazovací části se doporučuje masážní sprcha, ochlazovací bazének nebo studna s ledovou tříští. Dále můžete vyzkoušet Kneippův chodník pro lepší prokrvení dolních končetin, a nebo si poležet v klidu odpočívárny, která se nachází v horním patře.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Lázeňského a relaxačního centra Rašínova.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.