VOLNÝ ČAS / Akce pro děti

Šmoulové na léto rozšířili svůj dobrodružný park o spoustu atrakcí
Šmoulové v Brně rozšířili dobrodružný park o spoustu atrakcí. 
Autor / zdroj foto: Martin Roháček

Brno

Oblíbení šmoulové si na léto pro své návštěvníky připravili spoustu nových atrakcí, a hlavně postavili velkou venkovní zábavní zónu. Děti si tak užijí legraci v bazénu s lodičkami, na skákacích hradech či dřevěných prolézačkách a pískovištích. Uvnitř na ně čeká kromě rozšířené LEGO herny úplně nová fun play zóna plná skluzavek a balónků nebo dostihová dráha s plyšovými poníky. 

Rozlehlý dobrodružný park Šmoulové – Magický svět přidává na letní prázdniny novou venkovní zónu. V ní postavili modří trpaslíci bazén, ve kterém se děti vyřádí na šlapacích lodičkách. Hned vedle si užijí dřevěné prolézačky, pískoviště, skákací hrady, lezeckou stěnu nebo dráhu pro šlapací autíčka. Aby se návštěvníci osvěžili, postavili organizátoři ve venkovní zóně mlžnou bránu. Samozřejmě nechybí ani občerstvení s jídlem, nápoji a zmrzlinou.

Šmoulové v Brně nabízejí zábavu na celý den, klimatizovaný úkryt před horkým počasím a představují ideální volnočasové místo pro celou rodinu.

Tisíce balónků i plyšoví poníci

Novinky na děti čekají i ve vnitřních prostorách. Šmoulové zde otevřeli novou fun play zónu, ve které si děti užijí spoustu zábavy na kolotoči s delfíny, na skluzavkách a prolézačkách a vydovádějí se i na hřišti mezi tisíci balónky. Vyrostla zde totiž nová závodní dráha pro elektrická auta a motorky a dostihová dráha s plyšovými poníky a jednorožci. Původní LEGO herna je navíc rozšířena o několik dalších stolů. Nejmenší návštěvníci si tak mohou hrát se spoustou nových kostiček.

Pro větší děti nebo teenagery je připravena nejmodernější virtuální realita, kde si vyberou z mnoha dobrodružných programů. Vydají se například na stezku odvahy mezi nebezpečné dinosaury nebo do hrobky plné zombie. V prvním patře otevírá každý den také kavárna, která nabízí teplé i studené občerstvení včetně oblíbeného bubble tea, ovoce i různé druhy zmrzlin. Zde si rodiče odpočinou, zatímco si jejich děti hrají. Den plný zábavy si tak společně užije celá rodina.

Šmoulí vesnice je otevřena po celé prázdniny

Šmoulové po celé léto děti zvou na dobrodružnou cestu za záchranou šmoulího lesa. Návštěvníci začínají v přízemí pavilonu C ve Šmoulí vesnici, poté pokračují do kouzelného, tajemně světélkujícího lesa a skrze něj až do Gargamelovy laboratoře. Zde musejí zlého čaroděje porazit, zničit jeho kouzelný stroj, a zachránit tak šmouly i les, ve kterém žijí.

Ve šmoulím světě děti najdou mnoho interaktivních prvků, prolézaček nebo kvízů. Ty jim prozradí, kterému ze šmoulů se nejvíce podobají, a dokonce se alespoň na fotce ve šmoulu přímo promění. Cestu magickým šmoulím světem završí let na čápovi prostřednictvím virtuální reality. Výlet do oblak trvá zhruba pět minut.

Dobrodružný park Šmoulové – Magický svět je možné navštívit každý všední den od 10 do 19 hodin, o víkendech pak od 9 do 19 hodin.

Vstupenky jsou v prodeji jak na místě, tak v síti Ticketstream.

Autor / zdroj: Martin Roháček

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.