KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Krytý bazén Koupaliště Kraví hora.
Krytá plavecká hala a venkovní bazény na Kraví hoře nabízejí spoustu zábavy po celý rok
Krytý bazén Koupaliště Kraví hora.  
Autor / zdroj foto: Koupaliště Kraví hora

Koupaliště Kraví hora, Sportovní a rekreační areál Kraví hora / Brno-střed

Krytá plavecká hala a venkovní bazény na Kraví hoře nabízejí spoustu zábavy po celý rok. Na své si tady přijdou milovníci vodních hrátek všech věkových kategorií. Navíc všude je bezbariérový přístup, který uvítají imobilní hosté.

Krytá plavecká hala
Krytý bazén je vhodný pro relaxaci tak i sportovní plavání. Místo tady najdou všichni lidé bez rozdílu věku. Bazén je dobře přístupný i pro osoby s handicapem. Jsou zde upraveny převlékárny, WC a sprchy. Celková kapacita vnitřního areálu je 165 osob na hodinu. Vstup je regulován turnikety. Využití se nabízí široké veřejnosti, ale také organizacím, školám a školkám. V kryté hale je možnost úschovy kol a kočárků, odpočinková místnost pro nejmenší děti, trezory pro cenné věci a občerstvení.

Plavecký bazén
Bazén s bezbariérovým přístupem nabízí návštěvníkům šestidráhový bazén pro plavecké tréninky i kondiční plavání. Každý týden se pravidelně aktualizuje obsazenost drah podle jednotlivých drah a podle jednotlivých dnů.

Hrátkový bazén
Dětský hrátkový bazén s bezbariérovým přístupem vhodný pro plaveckou výuku, dětské dovádění a neplavce. Součástí hrátkového bazénu jsou tři vodní masážní chrliče a perlička.

Vířivka
Součástí relaxační zóny je vířivka s barevným osvětlením a regeneračními vzduchovými lavicemi. Ve vířivce se najednou může relaxovat až 15 osob.


Venkovní bazény
Letní areál návštěvníkům nabízí bezplatně samoobslužné skříňky  na uložení šatstva, občerstvení a drobné hry např. stolní fotbal. Kapacita venkovního bazénu je 1700 lidí na hodinu. Obsazenost včetně teploty vody a vzduchu se návštěvníci dozví z elektronických informačních panelů umístněných uvnitř i venku. 

Padesátimetrový bazén
Venkovní letní areál nabízí padesátimetrový bazén s vodními atrakcemi (vodní lavice, vodní masážní chrliče, duha), také tři dráhy pro kondiční plavání a skluzavku. K příjemnému slunění se nabízí venkovní travnaté terasy. Kolem bazénů jsou stylová lehátka k dispozici zdarma. Přístup k bazénům je bezbariérový. 

Dětský bazén
Dětský bazén nabízí perličku, vodního ježka, hříbek a skluzavku. Přístup k bazénům je bezbariérový. V zadní klidnější části letního areálu najdou nejmenší návštěvníci velké pískoviště a lanovou atrakci v kombinaci se dřevem nazvanou pyramida. Je to klidová zóna, kterou využívají maminky s dětmi.


Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Koupaliště Kraví hora, Sportovního a rekreačního areálu Kraví hora.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.