KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Brouzdaliště Letního koupaliště Riviéra v Brně.
Letní koupaliště Riviéra je největším brněnským koupalištěm. Zdobí jej tobogan v osmimetrové výšce
Brouzdaliště Letního koupaliště Riviéra v Brně.  
Autor / zdroj foto: Letní koupaliště Riviéra

Letní koupaliště Riviéra / Brno-střed

Letní koupaliště Riviéra je největším brněnským koupalištěm. Čas odpočinku zde můžete příjemně strávit nejen vodními radovánkami, ale také sportovními a zábavnými hrami. Koupaliště zdobí tobogan v osmimetrové výšce, patnáct metrů dlouhá skluzavka, lavice a lehátka s provzdušněním, lanový most s lekníny, nejmenší si užijí vodní děla, chrliče, hřiby, kbelíkový strom či fontánky.

Bazény
Koupaliště Riviéra je tvořeno kaskádou tří nerezových bazénů v umělém říčním korytě, které bylo vybudováno v bývalém slepém rameni řeky. Hloubka celého bazénového koridoru je odstupňována a jeho celková délka - až 390 metrů - je vskutku výjimečná. Brouzdaliště je první částí - dlouhou až 120 metrů. Voda proudí dál do bazénu pro neplavce, který má podobu mírné říční zátoky s délkou 135 metrů. Poslední část je určena plavcům, kteří ocení především délku bazénu - dalších 135 metrů! V areálu jsou k dispozici rozsáhlé travnaté plochy. 

Sportoviště
V areálu se nacházejí kurty pro beachvolejbal, hřiště pro pétanque, ping-pongové stoly, ruské kuželky... Vyberte si kterékoliv hřiště nebo třeba vyzkoušejte všechna. Potřebné sportovní vybavení vám rádi zapůjčí.

Dětské hřiště
Hřiště je vybaveno pro různé věkové kategorie vašich dětí - od pískoviště přes skluzavku až k houpačce. Ve stínu okolních stromů budou nejmenší návštěvníci spokojeni.

Občerstvení
Nejméně čtyři stánky s občerstvením jsou vám k dispozici na různých místech areálu. Můžete posedět v samém centru koupaliště, u dětského hřiště nebo v klidu bez ruchu bazénů. Nabídka nápojů a pokrmů je široká, ceny příjemné...

Další vybavení
Rozsáhlé travní plochy zařazují brněnské koupaliště Riviéra mezi největší v republice. Můžete libovolně sportovat, či relaxovat. Na trávnících jsou vám volně k dispozici zdarma lehátka. Samozřejmostí jsou komfortní šatny s prostornými uzamykatelnými skříňkami.


Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Letního koupaliště Riviéra.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.