VOLNÝ ČAS / Zoologické zahrady

Halloween v Zoo Brno se blíží
 
Autor / zdroj foto: Monika Brindzáková

Brno

V sobotu 29. října zaplní areál brněnské zoologické zahrady dýně a milovníci svátku Halloween. Základ celého programu budou tvořit speciální komentovaná krmení, při kterých se návštěvníci dozví zajímavosti o jednotlivých zvířatech i o přírodě jako celku. Tato oblíbená akce nabídne také soutěžní prvky jako je strašidelná stezka, nekrásnější dýně a nejlepší halloweenská maska.

„Halloween je velmi navštěvovanou akcí. Pokud vyjde hezké počasí, každoročně ho navštíví až 3000 lidí. Letos máme pro tvořivé zájemce opět připraveno 500 dýní zdarma. Své výtvory mohou návštěvníci přihlásit do naší soutěže o drobné ceny nebo si je odnést domů jako dárek. Tematicky vyzdobeným areálem povede strašidelná stezka, a kromě komentovaných krmení zvířat budou na různých místech připravené vzdělávací i zábavné aktivity zejména pro menší děti,“ pozvala na akci tisková mluvčí Monika Brindzáková.

Na pódiu nad Dětskou zoo bude až do 18 hodiny probíhat program, kde se objeví kouzelník i přízrak tančícího koně a který bude zakončen předáním cen pro tvůrce nekrásnější dýně a nejhezčí halloweenskou masku. 

Zoo bude v tento den otevřena do 20:00, poslední vstup přes pokladny v 16:00.

Autor / zdroj: Monika Brindzáková

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.