SPORT

Hradec s Brnem se rozešli bez branek
Fotbal 20.3.2017

Zbrojovka má za sebou další remízový zápas. Na hřišti Hradce si znovu dokázala vytvořit velké množství šancí. V těch největších však neuspěli Krejčí, Vraštil, ani Lutonský, a jelikož se neprosadili ani domácí hráči, zrodil se třetí bezgólový výsledek v řadě.

Kometa Brno v nejkratším čase vyřadila Spartu
Hokej 19.3.2017

Poprvé ve čtvrtfinálové sérii sparťané nevstoupili do utkání vstřeleným gólem, naopak po dvou minutách inkasovali z hole Haščáka. Na to sice dokázal ještě zareagovat Pech, od stavu 1:1 se už ale trefovali jen hráči Komety a po výhře 4:1 postupují do semifinále.

Kometa porazila Spartu i napotřetí
Hokej 18.3.2017

Kometa opět srovnala zápas, ve kterém prohrávala a o vítězství rozhodla hned na začátku prodloužení. V sérii tak vede už 3:0 a jediná výhra ji dělí od semifinále.

První čtvrtfinále pro Kometu, Sparta nezvládla konec utkání
Hokej 14.3.2017

Po pěti minutách vedli Sparťané 2:0. Ve druhé třetině se Moravanům podařilo snížit, ale i tak vedli svěřenci trenéra Kalouse šest minut před koncem o jeden gól. Pak ale během necelých dvou minut dvakrát inkasovali a po výhře 3:2 se vedení v sérii ujímá Kometa.

Zbrojovka nevyužila dlouhou přesilovku proti Bohemians
Fotbal 12.3.2017

Zbrojovka si v utkání s Bohemians zaknihovala další domácí ztrátu. Po většinu utkání se sice hrálo jen na bránu hostí, ta ale zůstala nedobyta a bitva sousedů v tabulce tak skončila bezgólovou remízou.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Slovácko potřetí remizovalo, tentokrát s Brnem
Fotbal 5.3.2017

Slovácko si připsalo na jaře třetí bezbrankovou remízu. Tentokrát skončil bez branek bojovný zápas se Zbrojovkou.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.

Prodej vstupenek na MotoGP za nejvýhodnější cenu končí za týden
Motorsport 7.2.2017

Poslední týden zbývá ke koupi vstupenek na brněnskou MotoGP za nejvýhodnější cenu. Lístky, které jsou oproti přímému prodeji levnější o 40 %, budou k dostání do 14. února.

Karlovy Vary padly v Brně v prodloužení
Hokej 6.2.2017

Karlovarským se letos v nastaveném čase vůbec nedaří a tuto nelichotivou bilanci potvrdili i tentokrát. Z jihu Moravy si tak odváží bod. Zápas se hrál ve speciálních dresech v rámci projektu Legenda pomáhá.

Vítkovice porazily Kometu i počtvrté
Hokej 4.2.2017

Ostravané dokázali velice dramatické utkání nejprve otočit ve svůj prospěch a pak, po vyrovnání Jihomoravanů, také získat na svou stranu vítěznou trefou Davida Květoně v prodloužení.

Na start se postavilo patnáct odvážných žen
Běh 20.1.2017

Plnit si své běžecké sny a zároveň pomáhat druhým. To je v kostce projekt nazvaný Johnson & Johnson Women´s Challenge, který se rozeběhl už po osmé.

Olomouc veze z jihu Moravy tři body
Hokej 16.1.2017

Hned v úvodu duelu Hanáci inkasovali, ale další branky padaly jen do brněnské sítě a Kohouti si tak připisují do tabulky další tři cenné body.

Jachtařkou roku 2016 se stala Veronika Kozelská Fenclová
Sport 12.1.2017

Jachtařem, přesněji jachtařkou roku 2016 se stala zkušená závodnice Veronika Kozelská Fenclová. Výsledky tradiční ankety Českého svazu jachtingu opanovala už pošesté.

Zimní Jezdecký pohár 2017 bude mít 8 kvalifikací
Sport 5.12.2016

Čtvrtý ročník seriálu Zimní Jezdecký pohár nabídne před velkým finále při Jezdeckém festivalu v Lysé nad Labem celkem 8 kvalifikačních závodů – 4 ve spřežení a 4 v parkurovém skákání. Závody zařazené do této túry zavítají do šesti měst a obcí…

Kometa v Ostravě zhasla, zářily Vítkovice
Hokej 23.11.2016

Hokejisté Vítkovic na svém ledě zvládli souboj s druhým týmem extraligové tabulky. Kometu Brno předčili střelecky, lepší fyzickou hrou i větší obětavostí a díky tomu se radovali i ve druhém vzájemném střetnutí sezony, tentokrát však za všechny tři body.