SPORT

Mistrem se druhý rok po sobě stali hráči Brna, Třinec bere stříbro
Hokej 23.4.2018

Pátý finálový duel na svou stranu získala Kometa Brno, tým z jihu Moravy zapsal čtvrtý finálový bod a stal se mistrem České republiky v ledním hokeji pro rok 2018. Oceláři Třinec berou budou zapsáni v historických kronikách na druhém místě.

Čtvrtý finálový zápas pro Kometu, Třinec  již nesmí prohrát
Hokej 20.4.2018

Čtvrtý finálový zápas pro Kometu, Třinec již nesmí prohrát

Oceláři ve čtvrtém utkání finálové série chtěli srovnat krok, v DRFG aréně se ale hráčům s drakem na hrudi nevedlo. Kometa na své konto zapsala třetí výhru, v nedělním pátém duelu tak bude moci zaútočit na titul.

Brno po roce opět ve finále, pro Plzeň sezona končí
Hokej 7.4.2018

Hostující tým dával Plzni lekce z produktivity, prakticky každou větší šanci dokázali Jihomoravané proměnit v gól, po dvou třetinách vedli 5:1. Kometa si pak postup pohlídala, pro Plzeňské sezona skončila.

Plzeňská naděje žije, Kometa doma první mečbol neproměnila
Hokej 5.4.2018

Semifinálová série ještě nekončí. Plzeň dokázala po třech neúspěšných pokusech porazit Kometu na brněnském ledě a vrací se tak zpět na západ Čech.

Brno opět vyhrálo, Plzeň stojí nad propastí

Kometa se v sérii ujala vedení 3:0 na zápasy, vyhrála v play off potřinácté v řadě a může v nejrychlejším termínu postoupit do velkého finále.

Škodovka doma prohrála s Brnem i podruhé
Hokej 2.4.2018

Na aprílovou neděli se opět otevřely brány Home Monitoring Arény, na programu bylo druhé semifinálové střetnutí mezi domácí Škodou a hostujícím týmem HC Kometa Brno. Indiáni nebyli na ledě horší, avšak hosté prokázali výbornou efektivitu.

Mistr otočil čtvrtý zápas, Vítkovice se loučí
Hokej 19.3.2018

Dřeli, bojovali, věřili, ale nakonec neuspěli. Vítkovice v rozhodujícím utkání sezony – čtvrtém čtvrtfinále – otevřeli skóre, ustáli čtyři oslabení tří proti pěti, ale bylo to málo. Úřadující mistr na svém ledě otočil utkání, vítěznou a tedy postupovou branku dal symbolicky obránce Jan Štencel.

Kometa jasnou výhrou položila Vítkovicím nůž na krk
Hokej 18.3.2018

Nebylo to tak emotivní, o to více to bylo jednoznačné. První zápas čtvrtfinále na brněnském ledě jasně ovládl úřadující mistr. Kometa rozebrala soupeře už v první třetině třemi zásahy. Vítkovice se střelecky neprosadily ani jednou a po prohře 0:4 už si v sérii nesmí dovolit jedinou porážku.

Liberec porazil Zbrojovku Brno
Fotbal 16.3.2018

Brno z posledních 4 zápasů zvítězilo pouze jednou, ovšem proti favoritům hosté předváděli povedené výkony. V pátek ovšem zásluhou Pulkraba a jeho dalších dvou gólů Slovan zvítězil přesvědčivým výkonem 2:0.

Kometa opět porazila Vítkovice o gól
Hokej 15.3.2018

Už ve druhém utkání dosáhla série mezi Vítkovicemi a Komety snad vrcholu emocí a vyhrocení. Šarvátky střídaly šarvátku, dokonce i v hledišti musela zasahovat policie, aby zpacifikovala především hostující fanoušky.

Vyrovnanou bitvu rozhodla přesilovka Komety
Hokej 14.3.2018

První čtvrtfinále série mezi Vítkovicemi a Kometou nabídlo nebývale vyrovnanou bitvu a velký boj. Ostravané se konečně doma dočkali gólu do sítě úřadujícího mistra a byli blízko, první bod do play off ale bere Brno. Utkání rozhodla přesilová hra v prodloužení, ve které se trefil Marcel Haščák.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Kometa Brno doma hladce porazila Litvínov
Hokej 5.3.2018

Na ledě Komety se Vervě nedařilo, nevstřelila ani gól a tak není divu, že nezískala ani bod. Brno vstřelilo branky čtyři a ve čtvrtfinále se těší na Vítkovice. Litvínov míří do skupiny o udržení.

Zbrojovka i v deseti hráčích sahala po výhře, nakonec z Letné veze bod
Fotbal 5.3.2018

Letenský tým v druhém jarním domácím utkání nedokázal porazit Zbrojovku Brno. Hosté se dostali krátce po začátku druhého poločasu do vedení, poté vyrovnal Ondřej Zahustel, ale sparťané vítězný gól vstřelit nedokázali, i když hosté dohrávali bez vyloučeného Kryštůfka.

Vítkovice proti Brnu zastavila nulová produktivita
Hokej 7.2.2018

Ostravané se v přímém boji o čtvrté místo s Kometou zasekli na vlastní neúspěšné koncovce, zatímco úřadující mistr dokázal už v první třetině odskočit na rozdíl dvou branek. V potaz je ale potřeba vzít také fakt, že domácím chyběla celá druhá pětka.

Brno po boji doma porazilo Pardubice
Hokej 5.2.2018

Kometa dokázala utkání obrátit a porazit houževnaté Pardubice 2:1. Výhra se pro domácí nerodila lehce, hosté sice mnoho střel neměli, ale neustále si brněnská obrana musela dávat velký pozor na protiútoky.