SPORT

Kometa doma těsně porazila Spartu
Hokej 27.9.2017

Sparťané vstoupili do dohrávky 6. kola proti Kometě Brno lépe a zaslouženě šli do vedení. V poslední vteřině druhé třetiny ale soupeř dokázal srovnat a ve třetí třetině vyrovnaného a dramatického utkání nakonec přiklonil vítězství na svoji stranu.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Karviná porazila oslabené Brno
Fotbal 25.9.2017

Karvinští, díky trefám Erica Ramireze a Lukáše Budínského z penalty, otočili průběh utkání a porazili brněnskou Zbrojovku. Z tří bodů se tak radovali poprvé od 29. července.

Jihlava na ledě Komety málem srovnala třígólové manko, ale tři body nakonec zůstaly v Brně
Hokej 25.9.2017

Kometa vedla v zápase již 3:0, ale nakonec ještě měla mnoho práce s houževnatou Jihlavou, která hrála v útoku hodně sympaticky a mnohdy domácí tým potrapila.

Brno doma podlehlo Liberci
Fotbal 17.9.2017

Hosté šli v první půli do vedení, zlepšení domácích po změně stran vyústilo ve Fortesův vyrovnávací gól. Potočný dvacet minut před koncem však rozhodl o výhře Liberce.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Z ledu mistrovského Brna vezou Oceláři bod
Hokej 9.9.2017

Na kluzišti úřadujících šampiónů z Brna získali svěřenci trenérského dua Varaďa-Zadina bod za porážku v samostatných nájezdech. Třinec však během zápasu přišel o dvoubrankové vedení.

Kluziště bude sloužit v pavilonu Z i po skončení olympijského parku
Sport 7.9.2017

Město Brno projevilo zájem o zapojení do projektu Olympijských parků pro rok 2018, kdy se konají ZOH v jihokorejském Pchjongčchangu. Centrum olympijského parku v Brně bude na výstavišti.

Třetí Den náborů opět přivítá Kraví hora, představí se téměř osmdesát klubů
Sport 4.9.2017

Dohromady 78 klubů ze 48 sportovních odvětví se ukáže návštěvníkům při třetím ročníku Dne náborů, který se uskuteční v sobotu 9. září v brněnském areálu Kraví hora.

Zbrojovka prohrála v Olomouci 3:0
Fotbal 21.8.2017

Fotbalisté Zbrojovky nedosáhli na kýženou výhru ani ve čtvrtém utkání. Na hřišti Olomouce rozhodla o osudu utkání pětiminutovka, ve které domácí třikrát skórovali.

Baník na úvod ligy veze tři body z Brna
Fotbal 29.7.2017

Baníku se obnovená premiéra v nejvyšší soutěži skutečně povedla na jedničku s hvězdičkou. Po kvalitním výkonu ukořistil v Brně všechny tři body za výhru 3:1.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Zvýhodněné vstupenky na MotoGP budou k dostání už jen pár dní
Motorsport 11.7.2017

Posledních pár dní mají zájemci na to, aby si koupili zvýhodněné vstupenky na letošní Grand Prix České republiky. Letošní Velká cena se v Brně pojede dříve, než bylo zvykem, a to 4.–6. srpna.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Brno si připsalo další tři body, utkání v Příbrami zlomilo ve druhé půli
Fotbal 14.5.2017

Nepovedený start, parádní vyrovnání kapitána, dva hvězdné okamžiky Milana Lutonského po změně stran a pozdní snížení domácích. Takový byl ve zkratce průběh utkání v Příbrami, po kterém si Zbrojovka připsala druhou výhru v řadě a přiblížila se středu tabulky.

Zbrojovka zvládla duel se Zlínem a přiblížila se záchraně
Fotbal 8.5.2017

Brněnští fotbalisté díky brankám Jakuba Řezníčka a Petra Pavlíka porazili šestý Zlín, získali všechny tři body a i díky prohře Hradce Králové jsou blízko záchraně v nejvyšší soutěži.