Archiv článků - CESTOVÁNÍ

Post
Wellness a lázně 6.6.2016

Unescem chráněný Bardejov a Bardejovské lázně nabízejí výjimečnost

Kdo chce zažít neotřelou krásu a objevit mistrovská umělecká díla, ale i relax ve výjimečném přírodním prostředí, měl by navštívit město Bardejov a Bardejovské lázně (Bardejovské kúpele).


Post
Bazény, koupaliště 12.5.2016

Víkend v akvaparku mohou lidé prožít společně s Římany

Víkend s římským vojákem Marcusem a kráskou Aurélií mohou 14. a 15. května zažít návštěvníci jednoho z největších tuzemských akvaparků – Aqualandu Moravia.


Post
Náš tip 9.5.2016

Milovníci pálivého pozor, Chillibraní spouští registrace do soutěže Chilližrout 2016

Pátý ročník festivalu milovníků pálivého Chillibraní se bude konat v sobotu 3. září 2015 opět v areálu brněnského koupaliště Riviéra. Nedílnou součástí akce je Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého - Chilližrout 2016.


Post
Wellness a lázně 26.4.2016

Děti v Luhačovicích mají uhličité koupele přímo v léčebně

Dětští pacienti mohou od dubna 2016 využívat blahodárné účinky koupelí v přírodní minerální vodě přímo v objektu luhačovické dětské léčebny Miramonti. Dosud totiž museli za nejtypičtější luhačovickou procedurou docházet až do Inhalatoria.


Post
Náš tip 20.4.2016

Přehlídku automobilů v Brně-Řečkovicích

Poslední dubnový víkend 23. - 24. 4. 2016 vždy od 9.00 do 17.00 hodin se v areálu Technického muzea v Brně-Řečkovicích na ulici Terezy Novákové koná tradiční přehlídka automobilové techniky.


Post
Wellness a lázně 12.4.2016

Zhubněte při pobytu v atraktivních lázních

Obalily vás v zimě tukové polštářky a toužíte zhubnout v létě do plavek? Zabojujte s tím při atraktivním pobytu ve světoznámých lázních.


Post
Bazény, koupaliště 12.4.2016

Aquapark Kohoutovice slaví narozeniny

16. dubna proběhne oslava 6. narozenin otevření kohoutovického aquaparku. Připraven je bohatý doprovodný program s plaveckými závody dětí i rodičů. Děti do 15 let budou mít vstupné zdarma.


Post
Wellness a lázně 8.4.2016

Pobyty v Bohemia-lázních v Karlových Varech letos ještě atraktivnější

Karlovy Vary jsou stále symbolem českého lázeňství a značkou nejvyšší kvality. Letos je čeká několik významných událostí souvisejících s jejich vznikem a rozvojem.


Post
Náš tip 7.4.2016

Na Bosch Fresh Festivalu můžete ochutnat medvědí maso nebo štíra

Gurmánský Bosch Fresh Festival, který se koná letos již pošesté ve čtyřech městech nabídne kromě klasických gastronomických pochoutek, živých kulinářských show s nejlepšími šéfkuchaři také molekulární a extrémní kuchyni.


Post
Zimní aktivity 28.3.2016

Čeští polárníci mají světový primát – jako první přešli zamrzlé jezero Khuvsghul

Polárníci Václav Sůra a Petr Horký jako první Češi přešli pěšky zamrzlé jezero Khuvsghul v šamanské oblasti severního Mongolska.


Post
Wellness a lázně 23.3.2016

Novinky v nabídce Lázní Luhačovice pro rok 2016

Lázně Luhačovice, a. s., připravily na rok 2016 širokou škálu léčebných, relaxačních, regeneračních a wellness pobytů a to jak na delší období, tak na víkendy.


Post
Wellness a lázně 23.3.2016

Velikonoce v Karlových Varech jsou výjimečné, zkuste sami

Nejlepší co můžete udělat pro svoje zdraví je, že místo polehávání a přejídání si vyrazíte přes Velikonoce do lázní. A to přímo do těch nejvěhlasnějších - do Karlových Varů.


Post
Wellness a lázně 13.3.2016

Velikonoce plné relaxu a pochoutek vás čekají v Lázních Luhačovice

Velikonoce jsou svátky jara, které mnozí tráví mimo domov. Vyhnou se tak čekání na koledníky a pomlázku a ještě si i užijí relax, pohodu a velikonoční dobroty.


Post
Náš tip 10.3.2016

Při pobytu v Bohemia-lázních v Karlových Varech si užívejte

Pokud se chystáte letos do lázní, tak pouvažujte nad Karlovými Vary. Pro obyvatele Čech a Moravy, ale i Slovenska jsou Karlovy Vary synonymem lázeňství a metou nejvyšší kvality. Kde jinde, ne-li ve Varech, jsou soustředěny všechny atributy spojené s lázněmi?


Post
Náš tip 4.2.2016

Jak chutná Japonsko v hotelu Alexandria v Luhačovicích

Udělejte si výlet na ochutnávku sushi a dalších specialit do Lázní Luhačovice.


Post
Zimní aktivity 4.2.2016

Noční běžkování je hitem sezony. "Nepodceňujte vybavení," varuje náčelník Horské služby

Počasí posledních dnů připomíná spíše apríl, přesto je na českých horách stále dostatek sněhu pro zimní sporty. Jarní prázdniny jsou v plném proudu a na svahy a do bílé stopy vyráží denně tisíce lyžařů.


Post
Náš tip 2.2.2016

Vernisáž, bylinkové dílny i ovocnářský kurz, Otevřená zahrada se probouzí ze zimního spánku

V pondělí 8. února se v Otevřené zahradě uskuteční první letošní vernisáž. K vidění budou obrazy a kresby Pavla Navrátila, významného umělce 60. až 80. let 20. století, který zemřel v roce 1981.


Post
Náš tip 29.1.2016

Užijte si Velikonoce v Praze nebo relaxujte v Dudincích se SIVEK HOTELS

Pokud máte chuť na netradiční odpočinek nejen během Velikonoc, hotelová síť SIVEK HOTELS nabízí několik možností. Ať už se rozhodnete navštívit českou metropoli, nebo zvolíte relax v lázních, SIVEK HOTELS vám poskytnou prvotřídní služby.


Post
Náš tip 16.1.2016

Lázně Luhačovice opět úspěšné na Velké ceně cestovního ruchu

V soutěži Velká cena cestovního ruchu 2015/2016 opět uspěly Lázně Luhačovice, a. s., v kategorii nejlepší lázeňský a wellness balíček, tentokrát se svým produktem "Ve víru tance".


Post
Náš tip 12.1.2016

Hledáte zajímavé místo pro kongres? Vsaďte na lázně

Požadavky na výjimečné prostředí, luxusní ubytování s přidanými službami - nejlepší wellness, dokonalé technické zabezpečení prostor, kulinářskou kuchyni a to vše za přijatelné ceny, nejlépe splňují lázně.


<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>

PARTNEŘI

www.i-matrace.cz IMP net www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA