Archiv článků - CESTOVÁNÍ

Post
Hrady a zámky 13.7.2015

Hrůzostrašné prohlídky slavkovského zámku

Překonejte strach a dejte svým nočním můrám na frak! Přijďte v pátek 24. července 2015 na Hrůzostrašné noční prohlídky Zámku Slavkov – Austerlitz.


Post
Náš tip 9.7.2015

Wellness Hotel Chopok je během léta plný atrakcí

Letní turistická sezóna je v plném proudu a turistům se otevírají různé možnosti příjemného strávení volného času. Nejoblíbenější kombinace je hory a voda.


Post
Letní aktivity 8.7.2015

Červencové čtvrtky v Otevřené zahradě budou patřit Vínům z blízka

Nadace Partnerství Vás srdečně zve na Festival moravských vín v Brně s názvem Víno z blízka, který představuje ty nejlepší moravské vinaře formou degustačních čtvrtků v Otevřené zahradě.


Post
Hrady a zámky 7.7.2015

Hradní stolování v průběhu staletí na hradě Pernštejně

V pátek 10. července 2015 bude v 15 hodin na hradě Pernštejně slavnostně zahájena výstava „Hradní stolování v průběhu staletí instalovaná v I. prohlídkovém okruhu návštěvnické trasy.


Post
Hrady a zámky 7.7.2015

Zámek Slavkov - Austerlitz pro strávení prázdnin jako stvořený

Barokní zámek ve Slavkově u Brna, půvabně zasazený do zámeckého parku, nabízí během letního období mnoho akcí pro příjemně strávené chvíle.


Post
Náš tip 7.7.2015

Tipy na léto? Přece hory a voda

Neutopte se v nabídce, aneb rozhodněte se správně, kde strávíte léto.


Post
Bazény, koupaliště 7.7.2015

Říční a sluneční lázně budou i letos otevřeny

Jedinečná památka Dušana Jurkoviče z roku 1903 – Říční a sluneční lázně bude i letos po celý červenec a srpen otevřena pro veřejnost.


Post
Letní aktivity 2.7.2015

Dovolená s dětmi v přírodě? Bez experimentů a s kvalitním vybavením

Letní prázdniny a období dovolených právě odstartovaly a řada z nás se nemůže dočkat, až odjede pryč z města a daleko od každodenních starostí se nadechne čerstvého vzduchu někde v přírodě. Jak ale absolvovat spokojený pobyt mimo civilizaci s malými ratolestmi?


Post
Náš tip 2.7.2015

Akvapark, noční safari či Robin Hood aneb 10 tipů, kde se v červenci pobaví děti i rodiče

Dva měsíce prázdnin poskytují rodičům spoustu času, který mohou strávit společně se svými malými školáky. Přinášíme vám 10 nejzajímavějších tipů z celé České republiky, které v červenci slibují nevšední zážitek pro malé i velké.


Post
Náš tip 1.7.2015

Hvězdárna a planetárium Brno rozšiřuje a vylepšuje své služby i program

Hvězdárna a planetárium Brno prostřednictvím statutárního města Brna podala žádost na rozšíření a doplnění projektu Přírodovědného digitária.


Post
Letní aktivity 30.6.2015

Co s dětmi o prázdninách? Tábory i pobyt doma mohou být stejně zábavné

Prázdniny jsou tady! Pro děti vytoužená doba volna, pro rodiče možná lehce stresové období – děti jsou celý den doma a nápady, jak je během prázdnin zabavit mohou začít postupně docházet. Zejména pak v okamžiku, kdy se dítě vrátí z táboru a očekává spoustu dalších aktivit a zábavy.


Post
Přírodní krásy 25.6.2015

Začal pátý ročník ankety mapující krásy našich alejí. Lidé mohou nominovat Alej roku 2015

Na mnoha školách se rozdají vysvědčení už v pátek a rodiny se vydají na výlety. To je ideální chvíle, kdy se procházet našimi alejemi, pořídit v nich impozantní fotografie a nominovat je do ankety Alej roku.


Post
Bazény, koupaliště 24.6.2015

Prázdninový Aqualand Moravia bude hostit známé osobnosti, pořádat hudební festival a slavit narozeniny

Nejmodernější akvapark v Česku Aqualand Moravia pořádá pro návštěvníky z Česka, Slovenska či třeba Rakouska speciální tematické dny po celý rok.


Post
Náš tip 23.6.2015

Brněnské výstaviště nabídne zábavu pro celou rodinu

Brněnské výstaviště zaplní ve dnech 25. až 28. června zvířata mnoha plemen a velikostí.


Post
Náš tip 23.6.2015

Karlovy Vary stojí o českou klientelu

Lázně Karlovy Vary mají tolik přívlastků, jako žádné jiné na území bývalého Československa. Možná o nich právem prohlásit, že jsou mezinárodně nejznámější, nejnavštěvovanější, nejproslulejší a nejstarší.


Post
Hrady a zámky 16.6.2015

Výstava panenek v háčkovaných šatech na zámku ve Slavkově u Brna

Na období prázdnin si na zámku ve Slavkově u Brna pro návštěvníky připravili krásnou výstavu panenek, která není určena jen pro děti, ale i pro všechny milovníky ručních prací a historie.


Post
Hrady a zámky 15.6.2015

Šípková Růženka na slavkovském zámku

K oblíbeným pohádkám o Popelce a Sněhurce pro Vás průvodci slavkovského zámku letos nově připravili prohlídku s příběhem o krásné Růžence.


Post
Hrady a zámky 9.6.2015

Na zámku ve Slavkově u Brna končí unikátní výstava počítačů Apple

Už jen 7 dní zbývá do konce svým zaměřením průlomové a unikátní výstavy historických počítačů Apple na slavkovském zámku.


Post
Náš tip 8.6.2015

Povodí Moravy láká turisty prostřednictvím geocachingu

Milovníci geocachingu mají možnost vyrazit za dalšími dobrodružstvími. Povodí Moravy, s.p. pro ně na léto připravilo celkem patnáct nových schránek (keší) u vybraných přehrad a na dalších zajímavých místech podél moravských řek.


Post
Hrady a zámky 8.6.2015

Druhý červnový víkend se bude na slavkovském zámku slavit

Druhý červnový víkend se bude slavit, neboť letošní ročník mezinárodního hudebního festivalu třinácti měst Concentus Moraviae oslaví již svůj dvacátý ročník. A v rámci plánovaných happeningů se oslavy přenesou i do Slavkova u Brna.


<< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 > >>

PARTNEŘI

IMP net www.i-matrace.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA