KULTURA / Besedy a přednášky

Datum konání: úterý 18. 2. 2020; 18.30

Ondřej Herzán povypráví o své cestě za skleničkou portského. Do Porta se vydal pěšky z Brna

BRNO

Z Brna za skleničkou portského. Tak se jmenuje cestovatelská beseda tuláka a písničkáře Ondřeje Herzána, který se vypravil pěšky z Brna do Porta. Přednáška je na programu v úterý 18. února od 18.30 hodin v Klubu cestovatelů v Brně.

Životní cesta tuláka a písničkáře z Třebíče, který jde 3 600 km pěšky z Brna do Porta. Zažije přitom nádherné chvíle i okamžiky hluboké samoty, krásnou přírodu i bahno periferie, setkání s lidmi, která naplní i ze kterých zamrazí. Říká se, že život po Caminu už nikdy nebude stejný jako předtím. Přijďte se podívat a budete moct posoudit.

Přednáška je na programu v úterý 18. února od 18.30 hodin v Klubu cestovatelů v Brně. Vstupné je 60 korun.

Autor / zdroj: -red-
Popis: Plakát k besedě.
Plakát k besedě.
Autor / zdroj: archiv pořadatelů

DALŠÍ ČLÁNKY

Držitel Grammy Oran Etkin se vrací s unikátním workshopem pro děti

V dubnu se vrací série interaktivních koncertů pro děti pod vedením držitele Grammy Orana Etkina v rámci mezinárodního festivalu Mladí ladí jazz.

Světový unikát. Malá želva pavoukovitá se vylíhla po přirozeném odchovu

Brněnská zoo jako jediná v Evropě rozmnožuje severní poddruh želvy pavoukovité. Odchov je poměrně složitý a dosud se vždy odehrával pouze v inkubátoru

V Otevřené zahradě předvede své umění Střihoruký Edward

Ve čtvrtek 27. února od 18 hodin proběhne v sále Otevřené zahrady na Údolní ulici vlasová show s kadeřnickým mistrem Janem Špilarem. Výtěžek večera po

DNES SE STALO

POZVÁNKA OBRAZEM