KULTURA / Hudba

25.9.2011

Brněnskou halu Rondo rozezní v říjnu kapela Gipsy Kings

BRNO

Legendární francouzská hudební formace Gipsy Kings vystoupí 21. října v brněnské hale Rondo. Desetičlenná kapela s sebou do Česka podle organizátorů přiveze nejen největší hity své dvacetileté kariéry a speciální videoprojekce, ale rovněž několik překvapení určených speciálně tuzemskému publiku.

Podle managementu kapely by během téměř dvouhodinové show měly zaznít i skladby z připravovaného nového alba, jež vyjde pět let po dosud poslední desce Pasajero.

Jejich hudba vychází z flamenca a romské melodiky, mezi největší hity kapely patří například Bamboleo, Volare či Baila Me.

Za svoji kariéru prodali Gipsy Kings více než 20 milionů alb, natočili dva hudební filmy a v dalších snímcích zazněla jejich hudba (Big Lebowski). Mají na svém kontě i hudbu k muzikálu Zorro, který se od roku 2008 uvádí na scénách ve Velké Británii, Izraeli, Francii, Rusku, Brazílii a Nizozemsku.

Vstupenky na koncert jsou k dostání od 690 korun v předprodeji sítě Ticketportal.

Autor / zdroj: Mediafax

Doporučujeme

Když potřebujete web, který plní své obchodní cíle

Vytvořit web dnes dokáže každý. Vytvořit web, který plní své cíle, dokáže málokdo. My ano. Stavíme weby na výstupech z výzkumů a analýz, testujeme, měříme. Výsledkem naší práce je váš zisk. www.impnet.cz

50% sleva na zdravotní matrace! Matrace a rošty skladem

Matrace nebo rošt? Máme obrovské skladové zásoby, nabízíme dopravu zdarma, večerní doručení a výnos zboží. Vyberte si matraci ještě dnes a získejte slevu 250Kč na první nákup!

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Do brněnského klubu Fléda zavítají Monkey Business

Na loni v říjnu vydanou desku Bad Time For Gentlemen navázala kapela Monkey Business stejnojmenným klubovým turné po českých a slovenských městech.

Post

Zbrojovka zvládla roli favorita a z Táborska veze tři body

Zbrojovka vyhrála v předposledním Táborsku 1:2, když o svém vítězství rozhodla v prvním poločase dvěma brankami. Domácí ve druhém dějství už jen sníži

Post

Z Brna létá nová pravidelná linka do Berlína

Dvakrát týdně spojuje od dubna Brno a Berlín nová pravidelná letecká linka. Z Brna-Tuřan na letiště Berlín Schönefeld létá jako součást letního letové

PARTNEŘI

www.i-matrace.cz IMP net www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA