KULTURA / Hudba

25.9.2011

Brněnskou halu Rondo rozezní v říjnu kapela Gipsy Kings

BRNO

Legendární francouzská hudební formace Gipsy Kings vystoupí 21. října v brněnské hale Rondo. Desetičlenná kapela s sebou do Česka podle organizátorů přiveze nejen největší hity své dvacetileté kariéry a speciální videoprojekce, ale rovněž několik překvapení určených speciálně tuzemskému publiku.

Podle managementu kapely by během téměř dvouhodinové show měly zaznít i skladby z připravovaného nového alba, jež vyjde pět let po dosud poslední desce Pasajero.

Jejich hudba vychází z flamenca a romské melodiky, mezi největší hity kapely patří například Bamboleo, Volare či Baila Me.

Za svoji kariéru prodali Gipsy Kings více než 20 milionů alb, natočili dva hudební filmy a v dalších snímcích zazněla jejich hudba (Big Lebowski). Mají na svém kontě i hudbu k muzikálu Zorro, který se od roku 2008 uvádí na scénách ve Velké Británii, Izraeli, Francii, Rusku, Brazílii a Nizozemsku.

Vstupenky na koncert jsou k dostání od 690 korun v předprodeji sítě Ticketportal.

Autor / zdroj: Mediafax

Doporučujeme

50% sleva na zdravotní matrace! Matrace a rošty skladem

Matrace nebo rošt? Máme obrovské skladové zásoby, nabízíme dopravu zdarma, večerní doručení a výnos zboží. Vyberte si matraci ještě dnes a získejte slevu 250Kč na první nákup!

Když potřebujete web, který plní své obchodní cíle

Vytvořit web dnes dokáže každý. Vytvořit web, který plní své cíle, dokáže málokdo. My ano. Stavíme weby na výstupech z výzkumů a analýz, testujeme, měříme. Výsledkem naší práce je váš zisk. www.impnet.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Startuje La Película, nabídne nejzajímavější španělské filmy

Jeden z nejúspěšnějších španělských filmů loňského roku, komedie Šampioni, odstartuje v úterý 19. února 14. ročník festivalu La Película.

Post

Indiáni vedení Jiřím Jelínkem v Polárce

K sezóně věnované hrdinství a hrdinům přispěje režisér Jiří Jelínek Vinnetouem Karla Maye.

Post

Vila Löw-Beer bude každý poslední víkend v měsíci patřit dětem

Na rok 2019 připravila Vila Löw-Beer v Brně novinku pro malé návštěvníky. Rodiny s dětmi se mohou každý měsíc těšit na originální program inspirovaný

PARTNEŘI

www.i-matrace.cz IMP net www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA