KULTURA / Hudba

25.9.2011

Brněnskou halu Rondo rozezní v říjnu kapela Gipsy Kings

BRNO

Legendární francouzská hudební formace Gipsy Kings vystoupí 21. října v brněnské hale Rondo. Desetičlenná kapela s sebou do Česka podle organizátorů přiveze nejen největší hity své dvacetileté kariéry a speciální videoprojekce, ale rovněž několik překvapení určených speciálně tuzemskému publiku.

Podle managementu kapely by během téměř dvouhodinové show měly zaznít i skladby z připravovaného nového alba, jež vyjde pět let po dosud poslední desce Pasajero.

Jejich hudba vychází z flamenca a romské melodiky, mezi největší hity kapely patří například Bamboleo, Volare či Baila Me.

Za svoji kariéru prodali Gipsy Kings více než 20 milionů alb, natočili dva hudební filmy a v dalších snímcích zazněla jejich hudba (Big Lebowski). Mají na svém kontě i hudbu k muzikálu Zorro, který se od roku 2008 uvádí na scénách ve Velké Británii, Izraeli, Francii, Rusku, Brazílii a Nizozemsku.

Vstupenky na koncert jsou k dostání od 690 korun v předprodeji sítě Ticketportal.

Autor / zdroj: Mediafax

Doporučujeme

50% sleva na zdravotní matrace! Matrace a rošty skladem

Matrace nebo rošt? Máme obrovské skladové zásoby, nabízíme dopravu zdarma, večerní doručení a výnos zboží. Vyberte si matraci ještě dnes a získejte slevu 250Kč na první nákup!

Když potřebujete web, který plní své obchodní cíle

Vytvořit web dnes dokáže každý. Vytvořit web, který plní své cíle, dokáže málokdo. My ano. Stavíme weby na výstupech z výzkumů a analýz, testujeme, měříme. Výsledkem naší práce je váš zisk. www.impnet.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Nezkrotná kapela Gaia Mesiah zamíří v úterý do brněnské Flédy

Energická Gaia Mesiah vystoupí v úterý 12. listopadu od 20.00 hodin v brněnské Flédě. Jako support vystoupí kapela Phatlip.

Post

Netradiční Don Quijote ožije na Provázku

V brněnském Divadle Husa na provázku ožije Don Quijote. A bude netradiční. Tvůrci lákají nejen na současné a překvapivé uchopení světoznámého díla, al

Post

Brno má svou kuchařku pro lepší ulice a náměstí

Pryč s nevzhlednými místy v Brně. Nová kniha popisuje recepty, jak tvořit ulice, náměstí nebo parky, kde se budou lidé cítit příjemně a bezpečně.

PARTNEŘI

IMP net www.i-matrace.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA