CESTOVÁNÍ / Akce pro děti

Popis: Židlochovice zaplní čerti, ze kterých půjde strach.
Židlochovice zaplní čerti, ze kterých půjde strach.
26.11.2018

Židlochovicemi projdou rakouští čerti nahánějící hrůzu

ŽIDLOCHOVICE

V Židlochovicích projde v sobotu 1. prosince minimálně 120 čertů. V průvodu nebudou chybět ani čerti z Rakouska, kteří nosí rohy z opravdových zvířat. Od 17.30 hodin je uvidíte na náměstí Míru a v přilehlých ulicích Komenského a Masarykova.

Pochod vyjde v 17.30 hodin od základní školy v ulici Komenského. Náměstí Míru přesně kopíruje prostředí těchto Rakouských tradic. Uvidíte rakouské čerty Reichraminger Hintergebirgsteufe, Waldzeller Woidteifln, Zarathos Teufel a Krampusverein Diabolos Sandl v minimálním počtu 80 masek.

Součástí akce bude také tradiční jarmark, na kterém budou k dostání keramické hrníčky, adventní dekorace a věnce, svícny z perníku, dřevěné výrobky, výrobky z ovčí vlny, dárkové dekorativní předměty, korálkové ozdoby, teplé zimní čepice, šály a ponožky, svítící čertovské rohy a dětské svítící hračky.

Nebudou chybět také koláče, paštiky, klobásy, nakládaná zelenina, palačinky, káva, punč, svařák, vařená kukuřice, langoše, bramboráky, párek v rohlíku, medovina, škvarkové tyčinky, horké víno z červeného rybízu, maďarské speciality, kozí sýr, beskydské sýrové speciality, steaky, žebra, grilovaný hermelín, ošouchy, horká čokoláda, perníčky, cukrovinky či pivo.

Jarmark potrvá od 10 do 20 hodin.

Doprovodný program:
15:00 - Divadlo Kvelb pro děti
15:30 - Tam Tam Batucada – bubenická show pro děti
16:30 - Tam Tam Batucada – bubenická show
17:00 - Čertí koloběžka

Autor / zdroj: -red-

Doporučujeme

50% sleva na zdravotní matrace! Matrace a rošty skladem

Matrace nebo rošt? Máme obrovské skladové zásoby, nabízíme dopravu zdarma, večerní doručení a výnos zboží. Vyberte si matraci ještě dnes a získejte slevu 250Kč na první nákup!

Když potřebujete web, který plní své obchodní cíle

Vytvořit web dnes dokáže každý. Vytvořit web, který plní své cíle, dokáže málokdo. My ano. Stavíme weby na výstupech z výzkumů a analýz, testujeme, měříme. Výsledkem naší práce je váš zisk. www.impnet.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Extrem food festival chce vytvořit český rekord v počtu lidí pojídajících hmyz na jednom místě

V sobotu 25. května se v Brně uskuteční již čtvrtý ročník Extrem food festivalu. Pořadatelé se na něm pokusí vytvořit nový český rekord v počtu lidí

Post

Do brněnského klubu Fléda zavítají Monkey Business

Na loni v říjnu vydanou desku Bad Time For Gentlemen navázala kapela Monkey Business stejnojmenným klubovým turné po českých a slovenských městech.

Post

Získejte grant na výsadbu jabloní a osvěžte Brno jablky

„Osvěžte Brno jablky“, vyzývá Nadace Partnerství, která letos spojila síly se značkou Strongbow. Díky tomu mohou Brňané získat grant až 30 tisíc korun

PARTNEŘI

IMP net www.i-matrace.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA